Hizmetlerimiz - Usta Bilişim & Prodüksiyon Mersin

Verdiğimiz Hizmetler

Usta Bilişim & Prodüksiyon olarak sizlere; video prodüksiyon, animasyon üretimi, çizgi film üretimi, tanıtım filmi, intro oluşturma, whiteboard videolar ve internet sitesi tasarımları yapmaktayız.
FOTOĞRAF & VİDEO PRODÜKSİYON

Şirketinizi rakipleriniz önünde öne çıkartacak profesyonel düzeyde tanıtım filmleri oluşturmaktayız. Bunların yanı sıra profesyonel ürün çekim hizmetleri sunmaktayız. Animasyon, çizgi film vb. üretim işlemlerini üstlenmekteyiz.

SESLENDİRME

Usta Bilişim & Prodüksiyon olarak sizlere video prodüksiyonun yanı sıra profesyonel seslendirme ve ses montaj, prodüksiyon servisleri sunmaktayız.

MARKA DANIŞMANLIĞI

İnternet dünyasında akılda kalıcı profesyonel reklamlar ile markasını öne çıkartmak isteyen firma ve şirketlere çözümler sunmaktayız. Uzm. Marka Danışmanımız Mahmut Can Usta eşliğinde sizlere profesyonel mentörlük sunmaktayız.

WEB TASARIM

Şirketinizin internet dünyasına açılması için Usta Bilişim & Prodüksiyon ekibi olarak sizlere profesyonel web tasarım hizmetleri sunmaktayız. Sizlerde internet sitenizi yayına alarak gelirlerinizi %70 kat artırabilirsiniz.

GRAFİK VE LOGO TASARIM

Kurumsallığın en kilit noktası profesyonel bir logodan başlar. Kurumsal kimliğinizi Usta Bilişim & Prodüksiyon ekibi olarak profesyonel şekilde oluşturmak için sabırsızlanıyoruz.

BASKI VE MATBAACILIK

Kurumsal kimliğinizi yansıtacak matbaa ürünlerinde Usta Bilişim & Prodüksiyon olarak profesyonel çözümler sunmaktayız. Uygun fiyatlı matbaa/ofset işlemleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

AÇIKHAVA REKLAMCILIĞI

İnsanların dışarıda olduğu her an markanızı yansıtan kurumsal kimliğinizi öne çıkartmak için en popüler reklam metodu açık hava reklamcılığıdır. Sizlerde markanızı profesyonel bir şekilde duyurmak istiyorsanız bizi arayabilirsiniz.

SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

Uzman sosyal medya yönetim ekibimiz ile şirketiniz ya da markanızın sosyal medya hesaplarını profesyonel bir şekilde yönetir, kullanıcı etkileşimini en üst düzeye çıkartır, ilgili odak kullanıcıları sizlere müşteri olarak geri çevirebiliriz!

SOSYAL MEDYA PAZARLAMA

Usta Bilişim & Prodüksiyon olarak ürünlerinizi ya da hizmetlerinizi sosyal mecralarda en uygun şekilde ilgili kullanıcılara öne çıkarılmış reklamlar ile pazarlayabilir, oluşturduğumuz istatistikleri sizlere düzenli olarak raporlayabiliriz.

Sizde profesyonel bir ekip ile çalışmak istemez misiniz?